Architektura Ciechanowa - forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne strony ArchitekturaCiechanowa.pl
Rozmawiamy o historii oraz o aktualnych zmianach w przestrzeni naszego miasta.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 Dzisiaj 10:41

jamli
Użytkownik
Data rejestracji: 06-11-2024
Liczba postów: 217

Ile węży do jednostki osp

Dostaliśmy dofinansowanie na sprzęt i zastanawiam się ile węży tłocznych powinniśmy mieć jako zapas w jednostce. Obecnie mamy bardzo mało i przy większej akcji może nam nie wystarczyć.

Offline

#2 Dzisiaj 12:27

Ghosta
Użytkownik
Data rejestracji: 04-04-2025
Liczba postów: 154

Odp: Ile węży do jednostki osp

Standardowo jednostka powinna mieć wystarczający zapas węży żeby zbudować przynajmniej dwie pełne linie gaśnicze plus rezerwę na wypadek uszkodzenia węża w trakcie akcji. Przy większych jednostkach i pojazdach bojowych z większym zbiornikiem warto mieć odpowiednio więcej. Dobrze jest też mieć różne długości i średnice żeby dopasować się do różnych scenariuszy, od pożaru w budynku do akcji na większą odległość od hydrantu. Sprawdź ofertę i skonsultuj dokładną ilość z komendą: https://rescuesystem.pl/52-armatura-pozarnicza

Offline

Stopka

Forum oparte na FluxBB