Forum dyskusyjne strony ArchitekturaCiechanowa.pl
Rozmawiamy o historii oraz o aktualnych zmianach w przestrzeni naszego miasta.
Nie jesteś zalogowany na forum.

Strony: 1
Dostaliśmy dofinansowanie na sprzęt i zastanawiam się ile węży tłocznych powinniśmy mieć jako zapas w jednostce. Obecnie mamy bardzo mało i przy większej akcji może nam nie wystarczyć.
Offline
Standardowo jednostka powinna mieć wystarczający zapas węży żeby zbudować przynajmniej dwie pełne linie gaśnicze plus rezerwę na wypadek uszkodzenia węża w trakcie akcji. Przy większych jednostkach i pojazdach bojowych z większym zbiornikiem warto mieć odpowiednio więcej. Dobrze jest też mieć różne długości i średnice żeby dopasować się do różnych scenariuszy, od pożaru w budynku do akcji na większą odległość od hydrantu. Sprawdź ofertę i skonsultuj dokładną ilość z komendą: https://rescuesystem.pl/52-armatura-pozarnicza
Offline
Strony: 1