Forum dyskusyjne strony ArchitekturaCiechanowa.pl
Rozmawiamy o historii oraz o aktualnych zmianach w przestrzeni naszego miasta.
Nie jesteś zalogowany na forum.

Strony: 1
Jak w temacie. Jeden czy możę jednak po jednym na każde pomieszczenie?
Offline
U tescia byly dwa na caly dom. Jeden na gorze na salon a drugi na dole na aneks kuchenny. Super sprawa. Dawaly rade. Tez mam zamiarvteraz zamontowac w mieszkaniu ale potrzebuje zgody wspólnoty. Nie pamietam tylko jakiej firmy byly u tescia ale chyba LG
Najlepiej skontaktuj się z firmą https://www.facebook.com/klimatyzacjalublin24 Na miejscu powinni dobrać odpowiednie urządzenie.
Offline
Strony: 1