Forum dyskusyjne strony ArchitekturaCiechanowa.pl
Rozmawiamy o historii oraz o aktualnych zmianach w przestrzeni naszego miasta.
Nie jesteś zalogowany na forum.

Strony: 1
Czy macie zainstaloawną?
Czy jestem w stanie zamontować zax 10 tys?
Offline
Mam, działa super, ale nie zmieścisz się w tym budżecie.
1 za mapy kominek
Ja mam
VILPE FLOW Ø160
Turbina vents vkm 250 ec
Okap Globalo- mają już gotowe sety, duża pomoc.
Ze względów na smart home mam to inaczej zintegrowane ale sterowanie z okapu też działa.
No i polecam kontakt z firma https://ultrawent.pl/ Powinni doradzić jakie tutaj będzie najlepsze rozwiązanie.
Offline
Strony: 1