Architektura Ciechanowa - forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne strony ArchitekturaCiechanowa.pl
Rozmawiamy o historii oraz o aktualnych zmianach w przestrzeni naszego miasta.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 Dzisiaj 09:29

Ghosta
Użytkownik
Data rejestracji: 04-04-2025
Liczba postów: 154

Rekuperacja

Czy macie zainstaloawną?

Czy jestem w stanie zamontować zax 10 tys?

Offline

#2 Dzisiaj 10:28

jamli
Użytkownik
Data rejestracji: 06-11-2024
Liczba postów: 217

Odp: Rekuperacja

Mam, działa super, ale nie zmieścisz się w tym budżecie.
1 za mapy kominek
Ja mam
VILPE FLOW Ø160
Turbina vents vkm 250 ec
Okap Globalo- mają już gotowe sety, duża pomoc.
Ze względów na smart home mam to inaczej zintegrowane ale sterowanie z okapu też działa.

No i polecam kontakt z firma https://ultrawent.pl/ Powinni doradzić jakie tutaj będzie najlepsze rozwiązanie.

Offline

Stopka

Forum oparte na FluxBB