Architektura Ciechanowa - forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne strony ArchitekturaCiechanowa.pl
Rozmawiamy o historii oraz o aktualnych zmianach w przestrzeni naszego miasta.

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 Wczoraj 11:26

Smers
Użytkownik
Data rejestracji: 01-04-2025
Liczba postów: 33

Ogrzewanie elektryczne

Zastanawiam się nad zmianą ogrzewania w domu na ogrzewanie elektryczne.

Co o tym sądzicie?

Czy rzeczywiście jest tak drogie?

Offline

#2 Dzisiaj 07:25

jamli
Użytkownik
Data rejestracji: 06-11-2024
Liczba postów: 216

Odp: Ogrzewanie elektryczne

W skrocie - mam 32m2, trzy grzejniki elektryczne, z tym ze lazienkowy jest wlaczany sporadycznie. Dwa w pokojach jak jestem w pracy: na trybie eko, jak wracam i jest chlodno to dogrzewam sobie do wieczora i na noc znow eko. Przy ostatnich dwoch zimach najwyzszy rachunek to bylo cos ponad 500 zl/mc wlacznie z wszystkim co jest w domu na prąd oraz ogrzewaniem wody, bo tez mam na prąd. Ale trzeba sie pilnowac, bo znam historie, ze facet dostal rachunek na tysiaka za miesieczne zuzycie w podobnych okolocznosciach...
Powiem tak: dla starszych osob to nie wydoli, dla modej rodziny, ktora nie potrzebuje miec w pokojach 26 stopni - polecam
Zresztą polecam zajrzeć sobie na stronkę Saunier Duval:
https://www.saunierduval.pl/dla-uzytkow … ektryczne/

Możecie poczytać sobie tutaj o róznych rozwiązaniach dotyczących wyboru ogrzewania.

Offline

Stopka

Forum oparte na FluxBB